Wake-Up: Tatum grał ze złamanym nadgarstkiem. Nowy „Reggie Miller” w Indianie. Najlepszy zbierający ever

3
fot. YouTube/ Bleacher Report

Jayson Tatum zdradził w rozmowie z Taylor Rooks z Bleacher Report, że kończył sezon z małym złamaniem w lewym nadgarstku.

Grał z tym urazem przez ostatnie dwa miesiące fazy zasadniczej, natomiast w drugiej rundzie playoffów doszło do re-kontuzji, gdy został sfaulowany przez Giannisa Antetokounmpo przy wsadzie i spadł na parkiet.

Regularnie nosił stabilizator na nadgarstek, jednak zawsze zdejmował go zanim pojawili się dziennikarze. Nikt poza Boston Celtics nie wiedział o kontuzji. Ale też Jayson nie chce używać tego jako wymówki, był w stanie grać.

1) Udonis Haslem wreszcie podjął decyzję. Po niemal dwóch miesiącach od czasu otwarcia wolnej agentury, wczoraj ogłosił, że wraca na swój ostatni sezon w karierze.

42-letni UD już w poprzednich sezonach był najstarszym zawodnikiem NBA, a na boisku pojawiał się tylko epizodycznie (całe 83 minuty gry w 2021/22), ale w Miami jest legendą i pozostaje bardzo ważnym głosem w szatni. Dlatego Miami Heat oczywiście trzymali dla niego miejsce w składzie.

Nawet przy swoim minimalnym kontrakcie, w przeliczeniu na minuty jest najlepiej opłacanym zawodnikiem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułUdonis Haslem podjął decyzję w sprawie swojej dalszej kariery
Następny artykułFlesz: Jordan Ivey, olśniewające mamy i Detroit Basketball (3.2)

3 KOMENTARZE