Tylko dla tych, którzy chcą wiedzieć, co robi teraz Larry Bird

1
fot. Youtube

Michael jest właścicielem Charlotte, Magic miliony dolarów zarabia na mówieniu że woda jest mokra i tylko zawsze trzeba sprawdzać, co robi Larry Bird. Lata mijają i jest kilka postaci, bez których trudno jest mi sobie NBA wyobrazić.

Jedna z nich, Jerry Sloan w zeszłym roku z tego świata odszedł, Gregg Popovich – nie to, żeby go wykańczać – wydaje się być ciągle o rok od zakończenia kariery, Pat Riley chyba już nigdy do swojego domu w Malibu nie trafi, bo cały czas z nami jest, a Phil Jackson, nawet jeśli go nie ma, to w każdej chwili można wziąć z półki i przeczytać jedną z jego książek. I tylko tak od lat już zastanawiam(y) się, co jakiś czas, co robi Larry? Czy Larry jest jeszcze doradcą Pacers, czy może już nie?

Czymkolwiek jest „Capital One”, to przy okazji March Madness wypuściło serię reklam, w których rówieśnik moich rodziców się pojawia. I Larry wygląda świetnie, jak widać wyżej, wszystko gra. Ale gdzie jest, co robi?

W 2017 roku Bird zrezygnował z bycia prezydentem Pacers. Nadal jednak jest na klubowej stronie dopisany, jako doradca obecnego prezydenta Kevina Pritcharda.

Wieloletni beatwriter Pacers Scott Agness dopiero co w lipcu napisał na swoim blogu, że Larry sprzedał swój dom w północnej części Indianapolis i większość czasu spędza teraz na południu, w Neapolu, ale nie w tym – w tym na Florydzie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTo nie kontrakt Kylera Murraya, ale Zion Williamson jest blisko
Następny artykułKajzerek: Bohaterski Slava

1 KOMENTARZ