Coraz więcej drużyn łączonych z Donovanem Mitchellem

1

New York Knicks to wciąż główni kandydaci do pozyskania Donovana Mitchella w wymianie z Utah Jazz, ale dzisiaj po raz pierwszy mamy doniesienia również o innych drużynach, które wykazują zainteresowanie liderem ekipy z Salt Lake City. Niezwykle aktywny w ostatnich godzinach Shams Charania z The Athletic przekonuje, że według jego ligowych źródeł można mówić o małym peletonie drużyn będących za plecami nowojorskich Knicks.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWoj: Celtics też rozmawiają o wymianie Duranta. Update Shamsa
Następny artykułKemba Walker łączony z Charlotte Hornets

1 KOMENTARZ

  1. Może też to być po prostu pat i nie tylko oczekiwanie na rozwiązanie sytuacji z KD. Pat bo szyscy czekają na transfer KD i DM, jeden i drugi dużo zmienia w układzie sił. Jak grupowy pojedynek rewolwerowców w samo południe. Tylko, że nie czekamy minuty na bicie dzwonów a może być to całe lato. Chyba, że ktoś nie wytrzyma i pociągnie za spust wcześniej i wtedy się zacznie

    Lubię to: 4