Wake-Up: Trwa show Draymonda. Warriors-Grizzlies w Święta?

0
fot. YouTube/ Draymond Green Show

Zbliżający się początek wakacji nie jest czasem gdy myśli się o Świętach Bożego Narodzenia, ale w NBA wygląda to nieco inaczej, bo wakacje to czas intensywnych przygotowań do kolejnego sezonu. Natomiast Święta są jednym z główny punktów ligowego kalendarza, więc myśląc już o najciekawiej zapowiadających się pojedynkach, to jeden z najlepszych terminów.

A mimo że finałowy kurz dopiero co opada, niektórzy już nie mogą doczekać się powrotu NBA do gry i chociażby kolejnej odsłony coraz bardziej rozkręcającej się rywalizacji pomiędzy Golden State Warriors a Memphis Grizzlies. Tym bardziej, że Klay Thompson zaraz po zdobyciu mistrzostwa tylko podgrzał atmosferę przypominając tweet Jarena Jacksona Jr. Dlatego niejaki Bryson piszący na Grizzly Bear Blues stwierdził na twitterze, że ten pojedynek jest niemal przesądzony w świątecznym grafiku.

Ja Morant podchwycił pomysł, ale zamiast lecieć do San Francisco, woli żeby mistrzowie sprawdzili się na jego terenie w Memphis.

Na to odezwał się Draymond Green, który przypomniał młodemu, że mistrzowie mają przywilej gry u siebie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Preview lipca dla pięknego Nowego Orleanu i wow Memphis
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1108): Sport? Nie, dzięki