Steve Kerr o zamordowaniu 19 dzieci w szkole w Teksasie

10

19 dzieci zostało zamordowanych we wtorek, gdy 18-latek otworzył ogień w szkole podstawowej w Teksasie. Który to już raz do czegoś takiego w ostatnich latach doszło w Stanach ciężko już zliczyć.

Najpopularniejszy klip w tym sezonie na forum NBA Reddit ma dopiero 7 godzin. Niestety traktuje właśnie o tym co się stało w 15-tysięcznym Uvalde. Steve Kerr grzmiał o tej tragedii przed meczem nr 4 finałów Zachodu:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFinansowe konsekwencje znalezienia się w All-NBA Team
Następny artykułPrzed Game 5 Finałów Wschodu

10 KOMENTARZE

 1. Oho, czekam już na wysyp komentarzy tych kilku geniuszy, którzy muszą zawsze przy takiej okazji dopierdolić „sport nie powinien mieszać się do/z polityką”, „sportowcy/trenerzy nie powinni zabierać głosu w takich sytiacjach”… No, dawajcie koledzy.

  Lubię to: 16
  • Spokojnie, już niektórym wpadają pomysły:

   In response to the shooting in Uvalde, Texas Attorney General Ken Paxton says the solution may be arming teachers.

   Speaking to conservative news outlet Newsmax, Paxton said that „having potentially teachers and other administrators be armed” would help stop future attacks while authorities arrived.

   Lubię to: 6
   • True, kwestia danych i interpretacji.
    Mass shooting to wszytko powyzej 4 ofiar. WG GAO przeciętnie rocznie jesteśmy świadkami w Ameryce do pięciu szkolnych zamachów z udziałem aktywnego strzelca, w których ginie średnio ~9 osób. Mozemy tez uzyc innych definicji i liczba bedzie diametralinie inna. Wiec teraz biorac pod uwage nasze przekonania mozemy brnac dalej i sie licytowac kto, co i jak. Jedyne co pozostanie to ofiary…

    Lubię to: 7