Kariera Chrisa Paula wisi na włosku, ale GDZIE jest Luka Magic?

11
fot. The Associated Press

Chrzanić cię NBA troszeczkę. Wrócę do tego na samym końcu, bo to jest chyba dziś jednak najważniejsze, że nie łapiesz tego, NBA. Nawet ważniejsze niż kilkanaście akapitów poniżej.

Cóż, bo to nie jest seria Milwaukee-Boston.

Ale to też nigdy nie będzie palpitujące siedem meczów Atlanty z Miami w 2009 roku, czy frenetyczne siedem tych bardzo starych już Celtics grających siedem meczów przeciwko młodemu Jrue Holidayowi i staremu Eltonowi Brandowi na 150 punktów z obu stron. Nie jest to jednak też seria, której ósmy mecz chcielibyśmy zobaczyć. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu dotrzemy wreszcie w meczu nr 7.

Gospodarze wygrali dotychczas w tej serii wszystkie sześć meczów. W zeszłym roku w serii Dallas-Clippers gospodarze przegrali wszystkie sześć pierwszych meczów, zanim Clippers wygrali u siebie mecz nr 7. Czyli dziś Mavericks wygrają mecz nr 7 w Phoenix?

Dziś jest przede wszystkim moment prawdy dla Phoenix Suns, któremu w pewnym sensie można by poświęcić właśnie, jeśli nie książkę, to chociaż nowelę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNajtrudniejszy test w karierze Antetokounmpo jest dziś po 21
Następny artykułNets będą pracować w wakacje z Benem Simmonsem

11 KOMENTARZE

 1. Cała presja będzie po stronie najlepszej drużyny sezonu regularnego.
  Dzisiaj Suns po prostu muszą, a Mavs tylko mogą wygrać.

  Liczę na game winnera Luki w tym meczu, czas już najwyższy na to w tych playoffach :)

  Lubię to: 32
 2. No właśnie Maciek, a GDZIE jest Luka Magic?

  Biały europejski gracz niesie na swoich plecach zespół grając w drugiej rundzie playoffs i doprowadzając jako najlepszy zawodnik serii do siódmego meczu z bezsprzecznie najlepszą drużyną sezonu.

  Jest w tych playoffach:
  – drugi w punktach
  – czwarty w asystach
  – trzeci w przechwytach
  – dziewiąty w zbiórkach

  Niespełna 20 letni chłopak…

  Lubię to: 39
 3. Jeżeli Paul zagra jak dawniej, to wyjdzie na to, ze dodatkowy dzień odpoczynku zrobil różnice. Jeżeli zagra piach, to niestety będzie niezbyt piękny koniec jego kariery, i problem dla PHX z jego kontraktem…

  Lubię to: 11
 4. Ale chooke Suns, Krzysiek nie dojechał , pan 80 pointą nie dojechał , -30pkt do I połowy , 27pkt rzuconych w24 minuty pierwszej połowy , 10 /41 z gry na własnych koszach na własnej hali, POINT GOD no more GOD . Zawsze myślałem ze CP3 przegra game 7 bo kontuzja , a tu taki klops

  Lubię to: 4