Zion Williamson entuzjastycznie zapatruje się na pozostanie w Nowym Orleanie

8

Debiutanckie przedłużenie kontraktu Ziona Williamsona to jeden z najgorętszych tematów na tegoroczny offseason. Gwiazdor New Orleans Pelicans będzie mógł podpisać nową umowę ze swoją dotychczasową drużyną, natomiast drugą opcją jest czekanie na zastrzeżoną wolną agenturę w 2023 roku. Jeszcze kilka miesięcy temu ten drugi scenariusz nie wydawał się wcale nieprawdopodobny, ale sam Zion na zakończenie sezonu Pelikanów pytany o podpis pod nową umową nie ukrywał raczej, że liczy na kontynuowanie kariery w Nowym Orleanie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1091): Drukuje i kolportuje eseje K.Irvinga
Następny artykułEmbiid poza grą na czas nieokreślony przed startem serii z Heat

8 KOMENTARZE

    • Sam sobie zapracował na takie drwiny. Nadwaga to efekt olewania swojego pracodawcy, nie wywiązania sie z umowy i marnowania własnego talentu poprzez niedbanie o siebie, myśle, ze patrząc na to w ten sposób nie ma w tym nic niewłaściwego.

      Lubię to: 26
  1. Zion jest 100 razy większą zagadką przed podpisaniem kontraktu niż Embiid. Pewnie dostanie duuuuużą kasę. Osobiście, to bym nie podpisywał z nim nowego kontraktu. Buduje się fajna drużyna, nie wiem czy On jest jej potrzebny. Myślę, że przy nim jest większa czerwona flaga ze względu na zdrowie niż była przy Joelu. A nie wierzę w to, że zgodzi się na jakieś obostrzenia w kontrakcie.

    Lubię to: 6