Wake-Up: Starterzy All-Star Game, a wśród nich Wiggins

12
fot. TNT

Poznaliśmy starterów tegorocznego All-Star Game.

Składy nie różnią od tego, co widzieliśmy tydzień temu przy okazji ostatnich cząstkowych wyników głosowania kibiców. Łącznie z Andrew Wigginsem we frontcourcie Zachodu. Tak, Wiggins zadebiutuje w Meczu Gwiazd i to od razu w pierwszej piątce, choć nie jest nawet gwiazdą.

Gracze mieli na trzecim miejscu we frontcourcie Draymonda Greena, dziennikarze Rudy’ego Goberta, ale 50% to głosy kibiców, więc w ostatecznym rozliczeniu Wiggins nieznacznie wyprzedził swojego kolegę z drużyny.

“I thought I was dreaming for a second.”

Debiut w ASG od razu w roli startera zaliczy również Ja Morant. W jego przypadku w pełni zasłużenie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Już czas. Najmniej sexy trade target z Indiana Pacers
Następny artykułFlesz: Luka Doncić nie dostał głosu od mediów + rezerwowi na gorąco

12 KOMENTARZE

  1. Czy coś się zmieniło w postrzeganiu słowa „boy” w tej naszej całej pełnej poprawności politycznej Ameryce ? Jest to/stało się słowem obraźliwym, czy liga po prostu już tak schodzi na psy, że już nawet kibicie nie mogą kibicować i drażnić graczy drużyn przeciwnych?

    Lubię to: 7