Wymiana: Atlanta zaczyna, Reddish w Knicks

6
fot. NBA League Pass

Rozbici i skłóceni Atlanta Hawks (17-23) nie mogli już wytrzymać. Musieli coś zmienić. Zeszłoroczni finaliści Konferencji Wschodniej nie wygrali u siebie aż od 22 listopada. Powrót w środę DeAndre Huntera po równo dwóch miesiącach przerwy nie pomógł i zostali u siebie rozbici przez Miami Heat 91:115. Kilka godzin później mamy wymianę z udziałem Atlanty właśnie.

Cam Reddish, który z Miami nie grał i leczy drobny uraz kostki, trafił do New York Knicks, razem z kontraktem kontuzjowanego do końca tego sezonu Solomona Hilla i wyborem Brooklyn Nets w II rundzie Draftu 2025.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Czekamy na Oryginalnych Warriors, Bucks z optymizmem na Lopeza
Następny artykułKajzerek: Czy to najlepszy trener 2022?

6 KOMENTARZE

 1. Niech mnie ktoś zweryfikuje czy dobrze rozumiem:
  „Jest on zastrzeżony w Top-18 w 2022 roku, Top-16 w 2023 i Top-14 w 2024 i 2025 roku”

  Tzn. że jeśli w tym sezonie Hornets będą mieli bilans top 12 (obecnie są chyba 11), to ten pick, przechodzi na następny rok? Jeśli w kolejnym, będą w top 14, na kolejny itd.? Co musi się stać, żeby wrócił do Charlotte?

  Lubię to: 4
  • Dwie sprawy. Po pierwsze pick chroniony w top-X, oznacza że Charlotte zachowują go jeżeli będzie na miejscach 1-X w drafcie.

   Po drugie, wygląda na to, że zawsze coś oddadzą, bo jeżeli nie będzie to żaden z tych pierwszorundowych picków, to będą to dwa drugorundowe. Jeden w 2026, drugi w 2027.

   Lubię to: 5
 2. Ciekawe, wydawałoby się na papierze, że właśnie Reddish to najcenniejszy asset (poza Youngiem i Collinsem), a tu taka wymiana na pick z protekcją. To tylko pokazuje jak często nasze domysły i sugestie odnośnie wymian są daleki od rzeczywistości. Trade machine na ESPN to świetna zabawka…

  Lubię to: 4