Dniówka: Morant u Stepha. Knicks bez Rose’a

2
fot. apnews.com

Brooklyn Nets nadal nie są w stanie zebrać wymaganego minimum zawodników, żeby rozegrać dzisiaj mecz w Portland.

Jutro teoretycznie sześciu zakończy kwarantannę, więc sytuacja znacznie się poprawi, ale mimo wszystko wydaje się, że ich sobotnia wizyta w LA jest mocno zagrożona. Przecież nie tylko zawodnicy objęci protokołami ostatnie dni spędzili w domu, cała drużyna od soboty jest poza grą, więc przydałby im się choć dzień, dwa na potrenowanie i przygotowanie do powrotu. A tu jeszcze trzeba polecieć na drugie wybrzeże Stanów… Zobaczymy co NBA z tym zrobi. Na razie wygląda na to, że jeśli ten mecz się odbędzie, to bardzo na siłę. Ale przecież nie ma wątpliwości, że NBA i ESPN chciałyby mieć chociaż LeBrona Jamesa w tym mocno osłabionym świątecznym grafiku. Nawet gdyby miał grać tylko przeciwko rezerwom Nets.

Tym bardziej, że Luka Doncić jest kolejnym gwiazdorem, który Święta spędzi w covidowych protokołach. A już wydawało się, że będzie jednym z tych, którzy mogą Święta ratować, bo szykował się do powrotu. Po opuszczeniu pięciu poprzednich meczów z powodu kontuzji kostki, dzisiaj miał zagrać.

b2b (20-13) Milwaukee @ (15-15) Dallas 2:30

Giannis Antetokounmopo też dzisiaj nie pojawi się w Dallas.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Iso Joe wrócił. Luka w protokołach. Operacja D-Rose’a. Kolejne mecze przełożone
Następny artykułFlesz: Kobieto, do menedżmentu!

2 KOMENTARZE

 1. „San Antonio Spurs już dwa razy przegrywali z Lakers i to bez LeBrona”
  Spurs są 1-4 w ost. dwóch sezonach vs Lakers.
  Ostatnie odniesione zwycięstwo przez Spurs vs Lakers, miało miejsce 7/01/21 z powracającym do składu na mecze w Los Angeles LaMarcus’em Aldridge. Uwielbiany rudo-brodaty Poeltl (grający w S5) przeciwko Davis’owi jest 0-3, wiec trzeba wykorzystać szanse, jaką jest brak Davis’a i ograć LeDziada oraz pozostałych Pensjonariuszy domu starości Crypto.com.
  Przekonamy się, czy Jock wykorzystał szanse i już na stale wygryzł ze składu ulubieńca Popovich’a drwala Eubanks’a. Popovich, czy granie w koszykówkę nie jest łatwiejsze mając do dyspozycji w rotacji gracza (środkowego), który dysponuje rzutem za linii 7,24? I oby kolejnym ruchem w rotacji, było danie szansy gry dla Pr1mo kosztem Jones’a lub Forbes’a.
  #JockLandale
  #JoshuaPrimo
  #Play-In
  #GoSpursGo

  Lubię to: 6