Flesz: Trade’y dla Atlanty. Towns, Jaylen Brown, Mr Pipe Dream i inni

5
fot. Instagram

13 stycznia 2022 roku Atlanta Hawks wymienili Cama Reddisha do New York Knicks w zamian za pierwszorundowy wybór Charlotte Hornets. To wstęp do kolejnych ruchów Hawks. Poniżej, na początku grudnia, miałem kilka propozycji wymian dla Hawks. Przeskocz od razu kilka akapitów w dół.

CJ McCollum, nie?


Brooklyn Nets z bilansem 17-8 są na 1 miejscu w Konferencji Wschodniej i choć operacja pleców Brooka Lopeza dosłownie obniża dla nich wymagany poziom gry w playoffach, to do czasu powrotu Kyrie’ego Irvinga nie jestem podekscytowany.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGM Cronin nie planuje przebudowy Blazers, chce poprawić obecny skład
Następny artykułRudy Gobert „nie budzi strachu w sercu” Anthony’ego Edwardsa

5 KOMENTARZE

 1. > W maju 2020 roku, po zamordowaniu George’a Floyda, Jaylen Brown wsiadł w swój samochód i przejechał 1750 km.

  O kur, a jakiegoś policjanta za to skazali. Nie ma co, NBA potrafi chronić swoich zawodników.

  Lubię to: 22
  • Nie ma co sobie żartować, chłopak chciał po prostu pokazać, że identyfikuje się z proletariatem, dlatego zamiast podróżować wystawnym prywatnym odrzutowcem, jak każdy przeciętny, normalny człowiek, pokonał te 1750 km samochodem.
   Wsiadł w swoje Lamborghini Huracán i przebył drogę w poniżej 6 godzin.
   Szacunek.

   Lubię to: 19
 2. „…wizja tego, że za tysiące lat będziemy w stanie zlecać innym części swojego mózgu odpowiedzialne za myślenie o poszczególnych działach życia – ktoś inny będzie mógł zajmować się naszymi sprawami sercowymi, inna firma martwieniem się o rodziców, a nawet decydowaniem z żoną – i przez nią zatrudnioną firmą – gdzie pojedziemy na wakacje”. Smutne to, czyli nasze główne działanie będzie polegało na sprawdzaniu i podejmowaniu decyzji odnośnie jakie firmy, będą się zajmowały naszymi sprawami. Telefon od mamy: „Macio, zapomniałeś zadzwonić na moje urodziny”. Maciej: „Zwolnienie sku… z tej firmy RodzinaPOL”.

  Lubię to: 4