Pacers otwierają się na zmiany i rozpoczynają przebudowę

3

Kiepski start sezonu w wykonaniu Indiana Pacers spowodował, że w managemencie zaczęły pojawiać się pomysły dotyczące przebudowy drużyny. Shams Charania i Bob Kravitz z The Athletic dotarli do informacji, według których ekipa z Indianapolis będzie przed lutowym trade deadline bardzo aktywna, a w przebudowie mają pomóc wymiany weteranów ze składu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Lakers-Celtics. Nets w Dallas
Następny artykułDante Exum będzie kontynuował karierę w Europie

3 KOMENTARZE

  1. Handlować Turnerem za picki, tego sezonu nie ratować i liczyć na szczęście w loterii.
    Leverta też spokojnie na razie Duarte zastąpi. Ale moim zdaniem nie ma sensu jeszcze rozbijać drużyny. Przy dobrych wiatrach mogą powtórzyć scenariusz Toronto z zeszłego sezonu i dodać do niezłego składu utalentowanego zawodnika. Nie ma co wypalać do ziemi składu którego lider (Sabonis) ma 25 lat. Totalna rewolucja to jest zawsze znak zapytania. Mozna pożegnać się z PO na wiele, wiele lat.

    Lubię to: 15
    • W ogóle nie rozumiem tego handlowania zawodnikami po picki… Czy są jakieś statystyki na to, że to się w ogóle opłaca? Przecież to jakby wymieniać konkretnych zawodników z konkretnymi umiejętnościami na losy na loterii. Na ten moment jedyną wartość na jaką przekłada się w mojej opinii posiadanie picków to bardzo duże możliwości w handlowaniu nimi (choć jak dla mnie to handlowanie spekulacjami). Czy są drużyny którym to się realnie opłaciło?

      Lubię to: 0