Dniówka: Lakers-Celtics. Nets w Dallas

1
fot. NBC Sports Boston

Boston Celtics niesamowicie rozstrzelali się na początku swojej 6-meczowej wycieczki po Zachodzie. Rozpoczęli ją od rzucenia aż 275 punktów w dwa dni. W Salt Lake City co prawda ich ofensywna eksplozja nie wystarczyła do zwycięstwa, ale już dzień później zrobili blowout w Portland.

Warto dodać, że jeszcze przed wyruszeniem w trasę Celtics pokonali Sixers mając tylko 88 punktów i dysponowali siódmą najgorszą ofensywę w lidze. Natomiast ich drugi najlepszy strzelec opuścił te dwa ostatnie mecze. Jaylen Brown zmaga się z urazem ścięgna podkolanowego i nie wiadomo czy dzisiaj zagra. Ale Jaysona Tatum poprawił teraz swoją efektywność (łącznie 67 punktów przy 50% z gry i 20/21 z linii), a do tego mógł liczyć na duże wsparcie Dennisa Schrodera.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Antetokounmpo, Durant i inni starterzy Wschodu do Meczu Gwiazd 2022
Następny artykułPacers otwierają się na zmiany i rozpoczynają przebudowę

1 KOMENTARZ