Klay Thompson dopuszczony do pełnych treningów, powrót coraz bliżej

0

Doniesienia o Klayu Thompsonie szybko wracającym do zdrowia to nie bajki, a dzisiaj mamy tego kolejny dowód. Według najnowszych informacji przekazanych przez Shamsa Charanię i Anthony’ego Slatera z The Athletic zawodnik wykonał kolejny ogromny krok przybliżający go do powrotu.

Thompson został dopuszczony do pełnych treningów z drużyną i w tym momencie jest to już kwestia tylko powrotu do kondycji, aby sprostać trudom meczowym i przygotować się do gry. Ligowe źródła dziennikarzy przekonują, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zawodnika zobaczymy na parkiecie na pewno jeszcze w tym roku – najprawdopodobniej na około tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia:

Nawet bez Klaya Golden State Warriors radzą sobie w tym sezonie jak za swoich najlepszych lat. Prowadzeni przez Stephena Curry’ego i Draymonda Greena legitymują się jak na razie bilansem 14-2 i choć niektórzy zwracają uwagę na ich stosunkowo łatwy terminarz, to i tak trudno nie docenić pracy jaką wykonuje cały zespół prowadzony przez trenera Steve’a Kerra.

41

Poprzedni artykułNikola Jokić bez określonej daty powrotu z powodu kontuzji nadgarstka
Następny artykułJerami Grant na liście życzeń Sixers