Między Rondem a Palmą (1031): Kryzys Bostoński

15
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie razem z całym światem śmiejemy się z grubych, rozmawiamy o wymianach dla Celtics, Chicago i Tylera Herro i o tym czy piekielnie przystojny Ime Udoka jest na gorącym krześle.

Sprawdzamy jak Mieszko stracił mieszek i co jest bardziej prawdopodobne: spadek Legii z Ekstraklasy czy tytuł mistrzowski Lakers w tym sezonie #ForzaMilan

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Heat najgorętszą drużyną ligi. Trudne początki Cade
Następny artykułDniówka: Jak odpowiedzą Celtics? Bulls w Philly. LaMelo w starciu z Warriors

15 KOMENTARZE

 1. Maciej, widziałem ciebie na żywo tylko raz…to było na mistrzostwach Europy U-18 w koszykówce w 2011r. Hala Orbita, Wrocław. Jak tam było wtedy z formą wtedy u ciebie? Możesz odpowiedzieć dyplomatycznie :-) 10 km/h chód? TO będzie maraton w 4:13 chyba. Dajcie popcorn chcę to zobaczyć. Pozdrawiam :-)

  Lubię to: 7
 2. Boże święty…. raczej tu nic nie komentuje, ale serio ? z 1h audycji, na 4 komentarze 2 muszą przysrać się o maszerowanie :O ? Słabe…
  Ja z innej beczki….. zapisuje żart o „Mieszku” na 2000 Palmę… dzięki za przyjemne parsknięcie. 5!

  Lubię to: 6
 3. Apropos Legii (a także trochę śmiania się z ludzi grubych :D) ostatnio miała miejsce zabawna historia. Legenda popularnych „Wojskowych” Wojciech Kowalczyk, zasugerował, że w drużynie istnieje tzw. grupa imprezowa, co ewidentnie wpływa na ostatnie wyniki drużyny. Klub zareagował nie tyle pogrożeniem palcem, co wręcz zagroził pozwem, co z kolei znalazło zabawny epilog w pewnym sportowo-rozrywkowym programie, TUTAJ[1], a przede wszystkim TUTAJ [2]. Dwójka to tzw. must-see, polski wkład w Arrowverse czy też nowa wersja Robina Hooda :)

  1. https://youtu.be/WJ_0pgSd3jY?t=142
  2. https://www.youtube.com/watch?v=WJ_0pgSd3jY&t=5952s

  Lubię to: 0
 4. Agent z Californication to legendarny Charlie Runkle. Co do Bostonu, to pewnie powoli się podniosą, ale wydaje mi się, że Udoka gra mało odważnie. Neismith, Pritchard i Langford grają mało, a stawia na weteranów. Do tego gra cały czas przez Tatuma mimo, że póki co jest w dołku strzeleckim totalnym.

  Lubię to: 0
 5. Można chyba złożyć, że poważny odsetek subskrydentów 6G to brzuchaci panowie 40+. Jak duża musi być wiara w ich dystans do siebie i poczucie humoru, ba wręcz pewne skłonności masochistyczne, aby ryzykować umniejszenie wpływów, tak zależnych od ich dobrego samopoczucia? I czy redaktor Szczepański, współwłaściciel portalu, również dzieli ten pogląd?

  Lubię to: 0