Lillard chce wykorzystać obecne problemy, żeby pokazać swój prawdziwy charakter

0
fot. YouTube

Historią poprzednich sezonów w Portland był Damian Lillard ciągnący swój zespół, kiedy w sezonie zasadniczym byli osłabieni przez kolejne kontuzje, albo w playoffach, gdy jego koledzy nie stawali na wysokości zadania.

Był fantastyczny Dame, All-NBA gracz i drużyna, która nie zapewniała mu wystarczającego wsparcia, żeby mógł myśleć o włączeniu się w walkę o mistrzostwo. Dlatego też w wakacje zastanawiał się nad swoją przyszłością i dlatego cały czas rywale mają nadzieję, że w końcu będzie chciał odejść z Portland.

Kiepski start sezonu Portland Trail Blazers to idealny pretekst, żeby powróciły spekulacje o jego transferze, ale na razie to nie Dame jest osamotniony, to drużynie brakuje lidera. To jego słaba gra jest jednym z głównych powodów tylko trzech zwycięstw po pierwszych siedmiu meczach.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Imponujący comeback Bulls w Bostonie, Smart krytykuje Tatuma i Browna
Następny artykułPhoenix Suns szybko przyznali się do błędu z Jalenem Smithem