Dniówka: Hornets z najlepszym bilansem, Wolves z najlepszą obroną. Sezon dopiero się zaczyna

2
fot. NBA League Pass

Po sześciu dniach sezonu mamy siedem niepokonanych drużyn, podczas gdy cztery nadal czekają na pierwszą wygraną, ale jeszcze nie wszyscy rozegrali nawet trzy mecze. Jest bardzo wcześnie.

Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie drużyną, której najdłużej udało się utrzymać bez porażki byli Orlando Magic (4-0)… a kończyli sezon w przebudowie. Najgorszy start mieli natomiast Washington Wizards (0-5), którzy ostatecznie dostali się do playoffów.

3w4b2b (1-2) Boston @ 3w4b2b (3-0) Charlotte 1:00

W zeszłym sezonie Gordon Hayward nie doczekał się pojedynku z byłymi kolegami. Swoje występy zakończył mecz przed pierwszym starciem z Boston Celtics, kiedy doznał kontuzji stopy. Na szczęście teraz już na samym początku Celtics przyjadą do Charlotte, więc Hayward wreszcie będzie mógł zagrać przeciwko byłej drużynie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1028): Kandydaci do zakopania, tak tak
Następny artykułK.Durant: „Nawet bez Kyriego mamy wszystko, czego potrzeba”

2 KOMENTARZE