Między Rondem a Palmą (1026): Sezon ruszył. Czy LeBron is DONE?

6
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o tym że powiedzieliśmy Wam że Warriors wygrają z Lakers, o statement win Milwaukee z Brooklynem i o sytuacji w Filadelfii. Sprawdzamy prze i nieprzedłużenia kontraktów, czyj pomnik runął wczoraj w Madrycie i co wydarzyło się w 1026 roku.

W nowym playerze na dole jest „Pobierz” po wciśnięciu trzech kropek.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGM Jones tłumaczy brak przedłużenia dla Aytona
Następny artykułFlesz: 20-letnią gwiazdą NBA być

6 KOMENTARZE

 1. Jest taka opcja zeby podcast pojawial sie w tym samym czasie co tutaj na stronie na innych platfromach? Czesto jest z dosc duzym opoznieniem i trzeba kombinowac ze sciaganiem odcinka i manualnym wysylaniem do ulubionego playera podcastow. Dzieki :)

  Lubię to: 4
  • było to już poruszane jakiś czas temu i Panowie specjalnie zwlekają z wrzuceniem odcinka na Spoti, żeby subskrybenci 6G byli w bardziej uprzywilejowanej pozycji i skoro płacą, to mieli wcześniej dostęp, niż na serwisach streamingowych

   Lubię to: 19
     • no właśnie też nigdy nie czaiłem, czemu są te commenty o braku Palmy na Spoti od rana, jak piszesz, można sobie plik ściągnąć i odpalić na telefonie, już widzę wszyscy zapomnieli, jak to było kiedyś ze słuchaniem mp3 :)

      Lubię to: 6