Alert Meczowy

7

Podpowiadamy co warto obejrzeć z odtworzenia na League Passie.

Jak to działa?

Bez zdradzania wyników, oceniamy które mecze minionej nocy były najciekawsze i zapewniły najwięcej emocji, ustawiamy je w kolejności od najlepszego, a dodatkowo niektóre z nich oznaczamy:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBen Simmons wyrzucony z treningu, Sixers ukarzą go zawieszeniem
Następny artykułWake-Up: Otwarcie sezonu. Pewna wygrana mistrzów. Triple-double Stepha

7 KOMENTARZE

 1. Ja uważam, że nie powinno być żadnych ikonek tylko wartość meczu w skali 1-5, 1-10 albo jakieś uproszczone, bo te dwa topowe w 95% oznaczają crunchtime, więc oglądasz mecz czekając na finisz.

  A dzisiejsze mecze to chyba raczej bez szału.

  Lubię to: 3
  • Jest strona spoiler free, w której oddzielnie jest user vote oraz ocena obliczana na podstawie algorytmu. Nazywa się wikihoops i brakowało mi na niej właśnie jakichś oznaczeń odnośnie tego czy to zacięty mecz, ale koszykówka błotna 89:86, czy mamy historyczny występ indywidualny, itp. Super, że tutaj to jest, jestem abonentem od 4 dni i się jaram :p

   Lubię to: 11
 2. Redakcjo, macie jakiś ewidentny problem z Houston. Dwa ostatnie mecze były zacięte do oststniej sekundy LAL i DEN a wy ustawiacie je na szarym końcu… Rozumiem, że pewnie ich nie oglądacie (jak szumnie twierdziliście w podcascie) ale w takim wypadku wprowadzcie not rated, szanujmy się…

  Lubię to: 0