Sytuacje Irvinga i Simmonsa mogą być pretekstem do zmian w CBA

2

Szczepionkowy status Kyriego Irvinga i wielki foch Bena Simmonsa to jedne z głównych tematów tegorocznego offseason. Sprawa obydwóch zawodników zatoczyła ogromne kręgi i bardzo możliwie, że również na podstawie płynących z nich wniosków będą układane nowe reguły kolejnej umowy zbiorowej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCollin Sexton zostaje w Cleveland Cavaliers
Następny artykułWake-Up: Lakers kończą preseason bez wygranej. LeBron i Trae gotowi do sezonu, Zion opuści początek

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jakie kary i obostrzenia, skoro teoretycznie nikt nie może żądać wymiany. Tempering też jest zakazany, a drużyny nie mają obowiązku handlować niezadowolonym graczem.
    Więc formalnie problemy nie istnieje. Nara, piątka stopą.

    Lubię to: 10
    • Ty możesz sobie piąteczki przybijać nawet i uszami, ale dla właścicieli to realny problem, który z pewnością będzie jedną z kości niezgody podczas negocjowania nowego CBA, tak więc temat jak najbardziej istotny z punktu widzenia kibica chcącego oglądać mecze.

      Lubię to: 6