Andrew Wiggins będzie mógł zagrać w domowych meczach Warriors

6

Kończy się mini-drama dotycząca Andrew Wigginsa i jego niechęci do przyjęcia szczepionki na chorobę COVID-19. Shams Charania z The Athletic jako pierwszy poinformował dzisiaj o tym, że zawodnik Golden State Warriors przyjął w ostatnich dniach odpowiednią dawkę szczepionki – informację tę przekazał trener Dubs Steve Kerr.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy przed sezonem: 17. Memphis Grizzlies
Następny artykułPistons pracują nad poprawą rzutu Cade’a Cunninghama

6 KOMENTARZE

  • Nie jest to jeszcze definitywne rozwiązane.

   W „San Francisco Journal” był wywiad z jednym z członków sztabu medycznego Warriors (który pragnie pozostać anonimowy), i stwierdził on, że istnieje możliwość, iż wraz z ewentualnym awansem GSW do Playoffs może być konieczne podanie dawki przypominającej wszystkim oglądającym.

   Lubię to: 9
 1. W mieście mówią, że to dobrze. Wspierają i podziwiają Andrew. W barze „Under the dead crab” spotykają się nauczyciele biologii, którzy za free udzielają korepetycji wszystkim światłym antyszczepionkowcom, ludziom walczącym o równe traktowanie, o wolny wybór i świat bez agresji słownej branży vaccine.

  Lubię to: 6
 2. Branża mleczarska dostrzega zysk w potencjale reklamowym Andrew.
  Ten przebrany za farmera podczas dojenia krowy mówi: „Tylko krowa nie zmienia zdania, ale za to daje mleko”. Popija, chlapie podkoszulek z GSW.

  Lubię to: 4