Flesz: Mecz faworytów rozpocznie preseason i Nets będą szukali drogi

8
fot. NBA League Pass

To dobrze pamiętać, że nie ma on większego znaczenia, ale przeważnie nie rozpoczynamy preseason od starcia dwóch faworytów do mistrzostwa. Po pięciu dniach treningów w San Diego Kyrie Irving i Brooklyn Nets zjadą do Los Angeles na mecz z Lakers (niedziela, 21:30).

Ten wgląd w stan zespołu po jednej czwartej obozu przygotowawczego jest niechciany przez trenerów, za to wytęskniony przez fanów. Zwłaszcza w tym roku. Powrót kibiców na trybuny przywrócił atmosferę święta, której w naszych życiach brakowało. Napęczniałe stadiony piłkarskie w Europie czy wysypujące ludzi futbolowe w Stanach już nie straszą wirusoprzyszłością, tylko buzują i przypominają, że życie to nie tylko dyskusje o polityce, szczepionkach i oglądanie sportu przy pustych trybunach z gardłem na portfelu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWłaściciel Nets przypomina Irvingowi o wspólnym celu
Następny artykułTypy przed sezonem: (Znowu w grze) 18. Chicago Bulls

8 KOMENTARZE