Ktoś z Lakers o Gasolu: Mógłby naprawdę nam pomóc

4

Marc Gasol zatrudnienie Andre Drummonda i automatyczne wstawienie go do pierwszej piątki nazwał jeszcze w kwietniu „trudną pigułką do przełknięcia”. Jeden z beatwriterów Los Angeles Lakers Bill Oram z „The Athletic” pisze, że „Big Spain” nigdy jej nie strawił.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTowns i Edwards niedostępni w rozmowach o wymianie Bena Simmonsa
Następny artykułNBA chce ograniczyć „VAR” w ostatnich minutach

4 KOMENTARZE

  1. I znowu ta narracja nad plusominusami, gdzie ktoś obejrzał 2 mecze Lakers z początku poprzedniego sezonu, a potem 5 highlightów podań Gasola do LeBrona… A może jakiś highlight, który wydarzył się później niż pierwsze dwa miesiące sezonu? Bo chyba nie ma? Gasol był fatalny, a statystycznie nie był fatalny tylko kiedy na raz na boisku był i AD i LeBron.

    A co do plusominusów, to w serii z Suns, trio zdrowy LeBron+zdrowy AD+Drummond byli +22/100 posiadań. A wszyscy wiemy o czym to świadczy. Mniej więcej o niczym

    Lubię to: 9