Flesz: Listopad 2021, „Westbrook zrobił z Lakers faworyta do tytułu”

7
fot. thef5.substack.com

Mikel Arteta już od przeszło ponad tygodnia zwalniany jest z Arsenalu Londyn, po tym jak prowadzony przez niego cień dawnej chwały klubu ma po trzech meczach zero punktów i bilans bramkowy 0-9. Jest się czego wstydzić i żarty o tym, że aby sprawdzić miejsce Arsenalu w tabeli, należy zezwolić na 'cookies’, są absolutnie na miejscu. Ale też w dwóch z tych trzech meczów Arsenal grał z prawdopodobnie dwiema najlepszymi drużynami w Europie – Chelsea i Manchester City (z przeprosinami dla Bayernu i naszego, jedynego, chodzącego po wodzie Roberta Lewandowskiego, który był kontuzjowany na czas ćwierćfinału LM).

Owen Phillips jeszcze pisze na Substacku. Zaraz jednak podwędzi go któraś z drużyn NBA, bo wplata w swoją analitykę osobliwą ciekawość poznawczą. To Phillips zdecydował się poprzez Reddit pokazać znikomą ilość orgazmów w ostatnich playoffach, więc ja tylko przepisuję teraz co on pisze.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Trudny terminarz Blazers na starcie sezonu może podkręcić dramę wokół Lillarda
Następny artykułKajzerek: Złamana obietnica

7 KOMENTARZE

  1. Dlatego Macku wszyscy tu gremialnie przychodzimy i siadamy wspolnie z Toba przy ognisku, zebys nam opowiedzial JAK JEST NAPRAWDE. Ze test Twojego eksperckiego oka mowi, ze team A zwyzkuje i gra swietny basket, a team B ma ladny plus minus, ale ledwo przeslizguje sie po g-leagowych teamach i gra piach i chleba z tego nie bedzie.

    W kazdym razie to jest powod dla ktorego ja przychodze na 6g :)

    Lubię to: 17