Warriors są podzieleni w kwestii Bena Simmonsa

2

Dziś można obstawiać już praktycznie wszystko, więc oczywiście można stawiać pieniądze na to, gdzie wyląduje Ben Simmons, który – handlowany wcześniej – poinformował Philadelphia 76ers o tym, że chce odejść. I poza wymienianymi już od dawna Kings, Timberwolves i Raptors, buki wysoko mają jeszcze jeden klub, Golden State Warriors.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSacramento rozmawia z Sixers, nie chce oddać najlepszych graczy
Następny artykułCapela z nowym kontraktem w Atlancie

2 KOMENTARZE

  1. Sa różne kategorie nierzucających graczy.Sa zwykli nierzucający,tacy jak Dray właśnie i jest elitarnie nierzucający Ben który w tym zakresie wymyka się wszystkim kategoriom i ocenom.Jeśli mówimy o nierzucaniu Ben jest po prostu zjawiskiem.Przypomne jeszcze że kiedyś publicznie ,z rozbrajająca szczerością przyznał że nie będzie pracował nad swoim rzutem bo nie,i chuj.
    Kuminga jak dla mnie ma naprawdę konkretny sufit.Trzy razy bym się zastanowił nad włączeniem go do ewentualnej wymiany po Simmonsa i po tym zastanowieniu bym go nie oddał.
    Warriors w najlepszych latach stali shootingiem który opierał się na Klayu i Currym.Nikt nie ma pojęcia jaki Klay wróci do gry i na ile.Pamiętac trzeba o tym.

    Lubię to: 34