Dniówka: Goran Dragić chciałby trafić do Dallas, ale na razie jest w Toronto

0
fot. YouTube/Breakfast Television

Goran Dragić nie może narzekać na finanse, bo w wieku 35 lat zainkasuje $19.4mln za kolejny sezon, ale mimo wszystko, to nie są jego wymarzone wakacje. Po sześciu latach spędzonych w gorącymi Miami, właśnie został teraz wytransferowany do Toronto. Co więcej, z drużyny z mistrzowskimi aspiracjami przenosi się do zespołu będącego w fazie przebudowy. Nie tak to sobie wyobrażał i nie ukrywał tego, gdy został zapytany o swoją sytuację przez słoweńskiego dziennikarza. Stwierdził, że Toronto „nie jest jego preferowaną destynacją” i że „ma wyższe ambicje”.

Te słowa wywołały spore zamieszanie i dyskusje, czy Dragić w ogóle stawi się w Toronto, ale Goran szybko za nie przeprosił. Tłumaczył, że wypowiedź została wyrwana z kontekstu, bo chodziło mu tylko o to, że chciał zostać w Miami. Nie ma nic przeciwko Toronto, szanuje swój nowy klub i przekonuje, że będzie profesjonalistą. Zawsze daje z siebie wszystko na parkiecie i nie inaczej będzie teraz, gdy jest zawodnikiem Raptors.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNets pracują nad przedłużeniami dla Irvinga i Hardena
Następny artykułKawhi Leonard podpisał 4-letni, maksymalny kontrakt z Clippers