Nets pracują nad przedłużeniami dla Irvinga i Hardena

3

Brooklyn Nets udało się już w tegorocznym offseason podpisać przedłużenie z Kevinem Durantem, ale to jeszcze nie koniec ich zmagań na polu nowych umów dla swoich zawodników.

James Harden i Kyrie Irving również mogą już podpisać przedłużenie umowy z nowojorską drużyną i jeśli wierzyć słowom generalnego menedżera Nets Seana Marksa, rozpoczęto już w tym temacie pierwsze rozmowy. Malika Andrews z ESPN przytaczając słowa Marksa donosi, że Nets liczą na dopięcie szczegółów w nowych umowach obydwu graczy jeszcze przed rozpoczęciem wrześniowego obozu przygotowawczego.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Amerykanie wrócili, ale dostali nauczkę
Następny artykułDniówka: Goran Dragić chciałby trafić do Dallas, ale na razie jest w Toronto

3 KOMENTARZE

  1. Zrobiło się takie trochę L.A.Lakers Wschodu. Trzy gwiazdy na mega dużych kontraktach plus dopełnienie kontraktami małymi i krótkimi. Jak obie drużyny dotrą do finału, no to będzie można powiedzieć, że jest to dobra droga do sukcesu. Jeśli nie, no to …. piękna ta katastrofa.

    Lubię to: 10