Dniówka: Szczegóły kontraktów. Jazz zrobili dobry interes zatrzymując Conleya

3
fot. NBA League Pass

Kurz wolnej agentury powoli opada, pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących uzgodnionych kontraktów i nagle okazuje się, że w wielu przypadkach realna wartość umów jest nieco inna niż cyferki, które widzieliśmy w doniesieniach sprzed kilku dni.

Najlepszy przykład to oczywiście Chris Paul. Podpisał drugi najwyższy kontrakt na rynku wolnych agentów – $120 milionów za cztery lata. Nawet w przypadku Point Goda szaleństwem mogło wydawać się oferowanie tak ogromnych pieniędzy dla 36-letniego zawodnika z bogatą historią kontuzji. Ale już wiemy, że Phoenix Suns zabezpieczyli się na przyszłość i czwarty rok jest niegwarantowany, a trzeci tylko w połowie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

  1. Problemem Conleya nie jest jego wysoka placa czy slaba gra, tylko to, ze gosc od 6 lat jest jednym wielkim L4. To jest wrak czlowieka, do tego coraz starszy. Zycze jemu i Jazz jak najlepiej, ale szanse na to, ze to bedzie kolejny „Chandler Parsons deal” oceniam jak 5 do 1 :|

    Lubię to: 2