Kajzerek: Zmierzamy do rozstrzygnięć

1
FIBA.com

Obecność na turnieju Luki Doncicia była swego rodzaju zaproszeniem dla wszystkich, którzy mieli wobec Igrzysk jakiekolwiek wątpliwości. Słowenia jest najbardziej fun-to-watch i jeśli obserwujesz ten zespół dokładnie, to rozumiesz, że w gruncie rzeczy nie wszystko kręci się wokół Luki. Pojechali do Tokio jako kolektyw i żadnemu z tych koszykarzy nie można odbierać zasług za wynik, który z perspektywy miejsca, z jakiego Słowenia startowała – już teraz jest imponujący.

HISTORIE IGRZYSK

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułVictor Oladipo zostaje w Miami Heat
Następny artykułAron Baynes zwolniony z Toronto Raptors

1 KOMENTARZ

  1. Wielkie dzięki za tekst o Igrzyskach, bo są przednie! Chciałbym wspomnieć jeszcze o tym co w obronie wyprawia Thybulle – nigdy w życiu nie widziałem takiej defensywy, jaką gra on na tym turnieju. To jego wejście zatrzymało Argentynę, jest w obronie absolutnie wszędzie, kryje na piłce, udziela pomocy, przecina podania i przebija się przez zasłony. Z Nigeria miał 6 przechwytów, a później osmieszal ofensywę Niemców. Mój ulubiony poza Luką gracz do oglądania w Tokio.

    Lubię to: 22