Miami faworytem w walce o Lowry’ego

7

Kyle Lowry od dawna zaintrygowany jest wspólną grą ze swoim kolegą Jimmy’m Butlerem. Według doniesień z poniedziałku rano mistrzowie Wschodu z 2020 roku są faworytem w wyścigu o 35-letniego rozgrywającego. O „Kyle’a” walczą też Dallas Mavericks i New Orleans Pelicans.

Adrian Wojnarowski nazywa Heat „faworytem”, a Tim Reynolds z amerykańskiej agencji prasowej dodaje, że „Heat mają ucho Lowry’ego”. Ucho i resztę pozyskają w wymianie sign-and-trade i wydają się mieć młodego centra, którego Raptors szukają (kończyli sezon ze sprowadzonym na wiosnę z Orlando Khemem Birchem).

Wojnarowski ma na myśli centra Preciousa Achiuwę i Gorana Dragicia, którzy mieliby powędrować do Raptors. W niedzielę Heat podjęli prawdopodobnie w tym właśnie celu wartą 19.4 mln dolarów opcję Słoweńca na przyszły sezon.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

  • No właśnie. Ale z drugiej strony jest wart tyle ile ktoś będzie chciał za niego zapłacić.

   Pewnie skończy się na 100 mln za trzy lata z częściowo gwarantowanym ostatnim rokiem (ok. 10 mln) i opcją drużyny.

   Lubię to: 5
   • Powinien cześć kasy oddać CP3. Bo te wszystkie Nowe Orleany myślą teraz że jak dodadzą weterana na rozegranie do młodych graczy to zrobia skok naprzód. Lowry ma więc super pozycje bo na stole pewnie bogata ofertę od Pelikanów więc Heat musza tez odpowiednio posypać.

    Lubię to: 2
  • Nigdy nie sprawdził się w PO? Podczas runu mistrzowskiego był bardzo dobry, w finałach był zajebisty. Rok temu w 'bańce’ był fantastyczny w serii z Bostonem.

   Lubię to: 11
  • Bez Lowry’ego nie byłoby mistrzowskich Raptors. Był drugim najważniejszym graczem mistrzów z 2019. Mówienie, że nigdy nie sprawdził się w PO to srogie przegięcie

   Lubię to: 9