Dniówka: Odliczanie do startu wolnej agentury. Knicks będą dużym graczem na rynku

2
fot. YouTube/ MSG Networks

Miesiąc później niż tradycyjnie, ale wreszcie doczekaliśmy się „pierwszego lipca” w NBA. Już dzisiaj w nocy – dokładnie o północy naszego czasu – rozpoczyna się wolna agentura. Przed nami kilka najbardziej gorących dni offseason, a teraz to szaleństwo zostanie jeszcze dodatkowo podkręcone, bo wraz z otwarciem okienka rozegrane zostaną ćwierćfinały olimpijskiego turnieju. Będziemy śledzić doniesienia i dyskutować o kolejnych kontraktach, równocześnie oglądając mecze z Tokio.

Północ – otwarcie wolnej agentury. Trzecia w nocy – Luka Doncić gra przeciwko Niemcom. Dennis Schroder będzie oglądał czekając na telefon z propozycją za więcej niż $80mln. Godzina 6:40 – najciekawszy mecz, w którym obrońcy olimpijskiego złota zmierzą się z mistrzami świata. 10:20 – wolni agenci Evan Fournier i Nicolas Batum po rozmowach telefonicznych z zainteresowanymi drużynami, wyjdą na parkiet w pojedynku z Włochami i może do tego czasu będą już mieli załatwione nowe umowy. 14:00 – Patty Mills także będzie zbierał i oceniał oferty zanim Australijczycy podejmą Argentynę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors porozmawiają z Iguodalą, oczywiście
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1009): Wygląda jak pieniądze

2 KOMENTARZE