Gwiazdy i weterani chcą do Lakers LeBrona, Davisa i Westbrooka

2

Po tym jak dodali Russella Westbrooka niewiele możliwości zostało już Los Angeles Lakers na wzmocnienie składu. W L.A. nie muszą się jednak martwić, bo gdy w tym składzie jest nawet 36-letni już LeBron James, to ustawi się całe stado weteranów, które zechce z nim grać – to pohukuje już w doniesieniach od kilku dni. Znane są nazwiska.

Jake Fischer z „Bleacher Report” wymienia DeMara DeRozana, Carmelo Anthony’ego i Rudy’ego Gaya w gronie tych, którzy byliby w stanie poświęcić wyższe zarobki dla szans gry o tytuł. W przypadku DeRozana w grę wchodziłaby poważna obniżka, bo Lakers stać tylko na zaoferowanie mu 6.3 mln dolarów w pierwszym roku kontraktu.

Anthony wydaje się być już jedną nogą w Lakers – zwłaszcza po odejściu Kyle’a Kuzmy – ale to już tylko moje czytanie sytuacji, nie „sources”. Patty Mills też jest niezastrzeżonym wolnym agentem i wydaje się być idealnym kandydatem do gry w Lakers.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE