Dniówka: Beal będzie chciał wymiany, czy podpisze kolejne przedłużenie z Wizards?

2
fot. League Pass

Offseason w NBA coraz bardziej się rozkręca i Bradley Beal znowu staje się głównym tematem, ponieważ według najnowszych doniesień zaczął myśleć o wymianie. O jego transferze spekuluje się już od lat, ale dotychczas wygrywała lojalność.

Dwa lata temu Beal uciął spekulacje o swojej przyszłości, podpisując przedłużenie z Washington Wizards. Dzięki temu jego zespół zyskał nieco komfortu i cenny czas, żeby wzmocnić skład. Ale ten czas mija, a sukcesów Wizards nadal nie ma i od trzech sezonów nie zanotowali dodatniego bilansu. Ostatnio co prawda wrócili do playoffów, ale szybko z nich wypadli. Dlatego też plotki o możliwym transferze Beala nigdy się nie skończyły. Mimo że on sam mówi tylko o lojalności i chęci pozostania w Waszyngtonie, cała liga zastanawia się ile będzie miał jeszcze cierpliwości i wiary, że może tu wygrywać. I teraz znowu nie przez przypadek rośnie temperatura spekulacji, bo też przed Bealem kolejny sprawdzian przywiązania do Wizards – w te wakacje może podpisać nowe przedłużenie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaptors zainteresowani Simmonsem i Lillardem, Siakam dostępny
Następny artykułFrancuzi zaskoczyli Amerykanów w pierwszym meczu na Olimpiadzie

2 KOMENTARZE