Kilka drużyn zainteresowanych Johnem Collinsem

2

John Collins odrzucając od Atlanta Hawks propozycję 90 milionowego przedłużenia kontraktu bardzo jasno dał do zrozumienia, że stawia na siebie i podczas swojej tegorocznej zastrzeżonej wolnej agentury będzie szukał dla siebie jeszcze większych pieniędzy.

Pomogą mu w tym zapewne całkiem udane w jego wykonaniu playoffy oraz fakt, że według najświeższych wieści na ligowym rynku panuje duże zainteresowanie jego osobą. Za Shamsem Charanią z The Ahtletic:

W lidze panuje przekonanie, że w ostatnich miesiącach John Collins wzmocnił swoją wartość i jest w tym momencie zawodnikiem, który może oczekiwać maksymalnego kontraktu. W 18 playoffowych spotkaniach udowodnił swoją wartość, kiedy notował średnie na poziomie 13.9 punktów, 8.7 zbiórki, a rzuty za trzy punkty trafiał na skuteczności 36%.

Dallas Mavericks, San Antonio Spurs, Miami Heat i Minnesota Timberwolves to według przekazanych mi informacji drużyny najmocniej zainteresowane Collinsem. Każda z nich jest przekonana, że młody zawodnik będzie do wyjęcia z Atlanty, nawet pomimo tego, że Hawks mają możliwość wyrównania oferty.

W Atlancie doceniają Collinsa i widzą jego dobre relacje z Trae Youngiem, ale pozostaje pytanie na ile będą skłonni wyłożyć duże pieniądze na ewentualne wyrównanie oferty innego zespołu.

39
Poprzedni artykułDniówka: Giannis przejmuje finały, czy Suns znajdą na niego odpowiedź?
Następny artykułLeBron James chce zakończyć karierę w Los Angeles Lakers

2 KOMENTARZE