Flesz: Jak wygrać Finały w 10 minut

5
fot. AP Photo

1000 odcinków możemy spędzić na rozmowach o nonsensie, w kilku ostatnich Palmach nagle nieoczekiwanie jednak pojawia się nazwisko „Jalen Smith”, albo błądzę myślami przy Jarrecie Allenie i tym razem nie jest to przypadek.

Nie jesteśmy jeszcze w tym momencie, by winić złotego GM’a Suns Jamesa Jonesa za wybór Smitha z nr 10 ostatniego draftu, czy niepodpisanie z powrotem Arona Baynesa, ale powoli się do tego miejsca zbliżamy.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Kadra USA zabiera gwiazdy na Igrzyska, ale to nie będzie spacerek po złoto
Następny artykułWillie Green zostanie nowym trenerem New Orleans Pelicans

5 KOMENTARZE

      • Jeden lepszy Flesz czy Wake-Up nie zmaże 'całosezonowej’ plamy (może trochę przesadzam z całosezonową, ale sporo było jednak słabizn i szum w komentarzach nie wziął się z niczego). Ale to już może na szczęście idzie ku lepszemu – sezon przetrwania się kończy, zarówno dla zawodników, komentatorów, blogerów i kibiców.

        Lubię to: 9