Playoffowy Typer 6G 2021: Finały NBA

6

To już ostatni etap sezonu 2020/21 i naszej zabawy. W walce o mistrzostwo zmierzą się Phoenix Suns i Milwaukee Bucks. Jeszcze przed startem playoffów chyba nikt nie spodziewał się takiej właśnie pary w tej decydującej serii.

To będą pierwsze finały Chrisa Paula, ale czy zobaczymy w nich również Giannisa Antetokounmpo? To teraz oczywiście najważniejsze pytanie. Jego status określany jest jako „day to day” i pojawiały się sugestie, że mógłby zagrać w poniedziałek, gdyby konieczny był Game 7, ale trudno przewidzieć kiedy i czy na pewno wystąpi w finałach. Tymczasem CP korzysta z odpoczynku, żeby podleczyć kontuzjowaną dłoń i podobno czuje się coraz lepiej.

Game 1 w nocy z wtorku na środę o godzinie 3:00 i tradycyjnie jest to deadline na wysłanie swojego typu. Kto zostanie mistrzem?

Wasze dane osobowe wpisane w formularzu będą przetwarzane przez nas wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców Typera i opublikowane (z wyłączeniem adresu e-mail) na łamach Szóstego Gracza w przypadku znalezienia się w gronie osób z największą liczbą punktów. Po zakończeniu Typera dane zostaną usunięte z konta Google, które wykorzystujemy do ich zbierania. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie i opublikowanie Twoich danych, nie wypełniaj formularza. Więcej o RODO tutaj.

23

KOMENTARZE