Kajzerek: Niejasna przeszłość Chaunceya Billupsa

8
AP Photo

W ostatnich tygodniach powstało bardzo niezdrowe poruszenie wokół Portland Trail Blazers. Organizacja, która przez tyle lat świeciła dla innych przykładem, znalazła się pod ostrzałem za decyzję dotyczącą Chaunceya Billupsa. Po raz kolejny bowiem dały o sobie znać szeroko rozumiane “nastroje społeczne”, a te w ostatnim czasie są bardzo podrażnione na wszelkie krzywdy. W tym wypadku chodzi o budowanie postaci, która ma na swoim koncie bardzo nieprzyjemny incydent. Nie ma w tym wypadku znaczenia fakt, że miał on miejsce prawie 25 lat temu. Ciągle rzuca się na Billupsa cieniem i w przekonaniu dużego grona uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie w profesjonalnym sporcie.

Początek tej historii ma miejsce w listopadzie 1997 roku. Sprawę prowadzi detektyw David McGann. 11 listopada otrzymuje telefon od swojego przełożonego, iż w bostońskim szpitalu znajduje się kobieta, która jest w szoku i prawdopodobnie została zgwałcona. Dokładne badania wykazują urazy gardła, szyjki macicy oraz odbytu. Ma także posiniaczone plecy, zupełnie jakby ktoś brutalnie ciągnął ja po ziemi. Pobrano również próbki spermy bezpośrednio z jej waginy. Sprawa na pierwszy rzut oka wygląda okropnie. Ktokolwiek zrobił tej kobiecie taką krzywdę, był zwyrodnialcem zasługującym na surową karę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Suns nie wykorzystali pierwszej szansy i teraz Paul zagra o finał w swojej byłej hali
Następny artykułDavid Fizdale nowym asystentem w Los Angeles Lakers

8 KOMENTARZE

 1. Ta historia kupy się nie trzyma – kobieta o wątpliwej moralności z nizin społecznych jest „kochanką” zawodnika NBA, a potem zgwałcona przez innych w jego mieszkaniu? I on o tym nic nie wiedział i nie brał w tym udziału? Chyba prowadził dom otwarty…już wiem skąd Paul Pierce czerpał wzorce…

  Lubię to: 1
  • Walker ma co najmniej 13 , dzieci z nieformalnych związków z różnymi kobietami. Te wszystkie kobiety pozywaly go o alimenty , w prime time pozwów musiał kilkaset tysięcy dolarów miesięcznie płacić Child support, ten fakt plus bycie idiota i wydatki z dupy doprowadziły do jego bankructwa

   Lubię to: 3
 2. Znak, że okolice Hollywood to jednak bardziej „postępowe” miejsce, skoro tam jego angaż na stanowisko asystenta przeszedł bez rozgłosu.

  Sami wypchną Dame’a z klubu i zostaną w jeszcze ciemniejszej- nomen omen- dupie.

  Lubię to: 3
 3. @Iceman
  Trzyma się, trzyma i jest pewnie banalnie oczywista, jak dziesiątki powszechnie znanych podobnych spraw za kulisami wielkiego sportu czy ogólnie szołbizu.
  Teraz jednak takie czasy, że po latach dobrze pograć tymi kartami szukając drugiego dna.

  Lubię to: 4