Wake-Up: Clippers kolekcjonują nowych fanów, mikroball na ratunek

22
fot. NBA League Pass

Gdzie to było kiedy Chris Paul grał w „Clippers”?

Doc Rivers wygląda dziś jak żart.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. To uczucie pojawiło się nagle gdzieś w połowie serii z Utah. Na początku niepozorne, z czasem coraz bardziej natarczywe. Najpierw je zdecydowanie odpychałem, potem uśmiechałem się do siebie z politowaniem, aż wreszcie w panice zacząłem próbować to sobie jakoś racjonalnie tłumaczyć.
  Ale teraz już wiem, że nie jestem w stanie z tym walczyć. Opanowało mnie to całkowicie i pogodziłem się z tym.

  Kibicuję Clippersom.

  Lubię to: 57
 2. No. 7 Pick i Wiseman do Raptors za 27-letniego Siakama to byłby niezły reset w Toronto. Ma to dla nich sporo sensu jeśli widzą potencjalnego franchise playera w Top 10 draftu. Mogliby również spakować wybór nr. 4 i 7 za Pick w Top 3.

  Playoffy jeszcze w gazie, a już mamy tyle plotek transferowych. Uwielbiam.

  Lubię to: 18
 3. j*bani Clippers, j*bany PG i Reggie Jackson :/ :P jak ja ich nie chcę w Finałach NBA. Mam nadzieję, że Krzysiek Paweł skończy to w LA tam gdzie najczęściej odpadał, tak jak to opisał Adam na Twitterze ! OBY ! Ty Lue, bo o nim nie można zapomnieć, wciąż to ma.

  Lubię to: 9
 4. Kibicuję PHX, ale clippersi mnie zadziwiają. Z klubu rozkapryszonych gwiazd stali się drugimi Pistons pełną gębą. Nie uważałem nigdy Lue za dobrego trenera, sądziłem że to zły wybór, a w tych PO pokazuje mi jak bardzo się myliłem.

  Lubię to: 35
  • tak to jest, Bol Bolu, ze kazda literowke Adama czytelnicy sa w stanie wytknac o dowolnej porze dnia i nocy, a blad Macka odn daty kolejnego meczu byl przemilczany przez pol dnia ;)

   Lubię to: 7