Management Sixers omówił sprawę przyszłości Bena Simmonsa

4

Kilkanaście godzin temu w Chicago spotkali się dwaj najważniejsi członkowie managementu Philadelphia 76ers – Daryl Morey i Elton Brand oraz Rich Paul, który w tym przypadku reprezentował interesy swojego klienta – Bena Simmonsa.

Spotkanie dotyczyło rzecz jasna dalszej przyszłości Simmonsa w Sixers. Po fatalnych w wykonaniu zawodnika playoffach spadła na niego fala krytyki i wielu komentatorów ligowych twierdzi, że jest on już jedną nogą poza Filadelfią. Z najnowszych raportów Adriana Wojnarowskiego z ESPN wynika co prawda, że 76ers chcą dać zawodnikowi kolejną szansę i jednocześnie pomóc mu przezwyciężyć jego problemy rzutowe. Obóz Simmonsa z kolei ma teraz kilka tygodni na zastanowienie, czy dalsza kariera w barwach drużyny z Pensylwanii jest tym, czego oczekuje teraz wciąż młody gracz. Sprawa jest więc rozwojowa, a sam Wojnarowski podkreśla, że kilka ligowych drużyn już próbuje podpytywać w sprawie dostępności 25-latka.

Pomimo zakończonych klapą playoffów wartość Simmonsa na rynku wciąż ma być przyzwoicie wysoka, ale z przecieków można raczej wywnioskować, że w tym momencie ze strony Sixers to raczej granie na zwłokę. Spróbują przeczekać najtrudniejszy moment i kiedy sprawa słabych występów ich zawodnika nieco przycichnie, być może będą próbowali znaleźć odpowiednią wymianę i kiedy na stole pojawi się odpowiednia oferta – nie będą się wahać.

48

Poprzedni artykułRick Carlisle wraca do Indiana Pacers
Następny artykułWake-Up: Mr June i Clippers odpowiedzieli, Pippen skrytykował KD

4 KOMENTARZE

  1. Ben się nie nauczy.Ben powiedział że wcale nie potrzebuje się uczyc rzucać.Benowi się wydaje że to co robi na placu wystarczy.Management Sixers,jeśli chce Bena zatrzymać,nie powinien wcale się zastanawiać czy sie nauczy.Powinien dobitnie uzmysłowić gościowi że przychodzi do roboty permanentnie nieprzygotowany i pierdoli robotę innym.Takich gości,którzy celowo olewają to co powinni chociaż w podstawowym zakresie umieć,usuwa się z zakładu dla dobra zakładu.

    Lubię to: 17