Indiana Pacers wybrali potencjalnych kandydatów na nowego trenera

3

Indiana Pacers po rozstaniu z Natem Bjorkgrenem nieco zwlekali z rozpoczęciem oficjalnych poszukiwań nowego trenera, ale z dzisiejszych informacji wynika, że w najbliższych dniach zaczynają działać pełną parą.

Adrian Wojnarowski z ESPN kilkanaście godzin temu podzielił się z nami informacjami na temat kandydatów, których ekipa z Indianapolis ma zamiar sprawdzić podczas pierwszych rozmów kwalifikacyjnych:

Według Woja najwyżej cenionymi przez management Pacers kandydatami są: były trener Blazers Terry Stotts, Steve Clifford trenujący ostatnio Orlando Magic oraz Brian Shaw, czyli obecnie trener drużyny G-League Ignite, a kiedyś asystent w między innymi w Pacers. Z ligowych doniesień wynika, że prezydent Kevin Pritchard nie zamierza popełnić błędu sprzed roku i tym razem chce postawić na sprawdzonego i doświadczonego trenera – cała trójka kandydatów wpisuje się w ten schemat poszukiwań.

Innymi kandydatami, którzy są łączeni z Pacers są Rick Carlisle oraz potencjalnie Mike Budenholzer. Ten ostatni o ile oczywiście Milwauke Bucks zdecydują się rozstać z nim po zakończeniku playoffów.

48

KOMENTARZE