Flesz: Popatrz jak Sixers marnują karierę Embiida

33
fot. League Pass

Po odpadnięciu Philadelphia 76ers z playoffów przeczytałem dziś rano artykuł Dereka Bodnera, zatytułowany „The Sixers – players, coach, organization – failed Joel Embiid”. I jest to sprawiedliwy take.

Uczucie, które na końcu przegranej serii z Atlantą, ogarnęło beatwritera Sixers, noszę w sobie od ponad roku, jak nie więcej. Może dlatego w tym sezonie nie powracałem w Wake-Upach tak często do Sixers, ponieważ to nie mogło się udać i wiemy chyba doskonale dlaczego.

Na końcu masz dominującego gracza „za 2” we erze gry „za 3” i musisz jego „2” – gdy podwojony – zamieniać na „3”. To jest bardzo proste, naprawdę. Reszta to szum, od kilku lat piszę to samo i znudziłem się tym już.

Więc postanowiłem jeszcze sprawdzić o jakim poziomie dominacji mowa.

Może być frustrujące.

63
Poprzedni artykułDniówka: Booker przejął rolę lidera. Clippers unikną kolejnego 0-2? Loteria Draftu
Następny artykułDaryl Morey unika deklaracji na temat przyszłości Bena Simmonsa

33 KOMENTARZE

 1. Do redakcji: bardzo przepraszam, ale w tytule wkradł się drobny błąd. Zamiast flesz powinien byc news.
  A tak serio to jest chyba jakiś żart z czytelników bądź performance którego nie za bardzo rozumiem.

  Lubię to: 32
 2. Na prawdę?
  Poziom rozczarowania czytelników wylewa się w komentarzach od jakiegoś czasu. Nie chciałem dołączać do chóru.
  I wtedy wjeżdża flesz, w formie newsa. Po porażce, a raczej katastrofie sixers, serduszko kolejny raz złamane.
  Nie liczyłem na mistrzostwo Sixers, ale nie zakładałem, ze będzie taka spektakularna klapa. Z tym fleszem jest trochę tak samo.

  Lubię to: 33
 3. kurcze, ciężka sprawa. czaję i lubię tę formę pisania. prosto z trzewi, bez ściemy i udawania ekscytacji, gdy jej nie ma. ale równocześnie z wkręcaniem się w coś na całego, jak np Ja – czaje bo i ja mam podobnie. ale gadalem ostatnio z ziomkiem, ktory z kolei od swojego ziomka uslyszal, ze jesli chce zrobic cos wow, cos na dużą skalę, to powinien unikać kontrowersji. nie chodzi o to, by sie sprzedac i wyprzec siebie samego. ale by sobą tak nie epatowac, nie pokazywac za bardzo swojej innosci/wyjatkowosci, bo to zraża. przy działaniu na niewielką skalę nawet działa, ale jak chcesz zrobić coś więcej, to przeszkadza. to bylo o moim ziomku. on powiedzial to mi, bo uwazal, ze jest tez troche o mnie. a ja to mówię tu. tak o.

  Lubię to: 17
 4. UFaktycznie, to nie ma sensu już od poprzedniego sezonu co najmniej. Znając Moreya można się spodziewać bomby w każdej chwili, poczekajmy na dzisiejszą loterię draftu i można zacząć spekulacje gdzie wyląduje Simmons. Czy naprawdę myślicie że jeśli jakieś Sacramento wylosuje powiedzmy 3rd pick, nie podejmie rozmów? Wiecznie szukająca sensu życia Minnesota? Orlando mhm? Wg mnie to już jest definitywny koniec tego duetu, nawet się bardzo nie zdziwię jak sam Joel poprosi o wymianę któregoś dnia.
  A potrafi być i często jest najbardziej dominującym zawodnikiem na boisku od x lat. Ma jeszcze tylko kilka sezonów i ktoś powinien to w końcu wykorzystać.
  6G nadal najlepsze miejsce w polskim NBA-internecie. Mimo wszystko.

  Lubię to: 4
  • Dlaczego nie przedłużaj? To też nasze miejsce, płacimy za nie.
   Jest tu wysoki poziom użytkowników.
   Tylko jakość portalu trochę spada, może to tylko zniżka formy Maćka a może potrzebne są jakieś decyzje i zmiany.

   Czuć że ten sezon playoogy trochę po macoszemu traktowane.

   Trochę brakuje miejsca dla społeczności lepszej komunikacji z użytkownikami- takie czasy.
   Jak piszą wszędzie nie animujesz, budujesz społeczności- giniesz w tym internetowym świecie, a imo 6G brakuje zdecydowanie działań proużytkownikowych. Czy 6G ma jakieś media społecznościowe aktywne ?

   Lubię to: 4
 5. Od dluzszego czasu przechodze szybko / od razu do komentarzy pod kazdym tekstem. To tutaj jest prawdziwe serce tego portalu i dlatego jeszcze tutaj wchodze. Suwerena trzeba szanowac.
  Moze to juz czas na najemnika?

  Lubię to: 16