Playoffowy Typer 6G 2021: Finały Zachodu

4

Chris Paul jest na covidowych protokołach i nie wiadomo kiedy będzie mógł zagrać. Kawhi Leonard czeka na wyniki badań kontuzjowanego kolana i nie wiadomo czy w ogóle jeszcze wystąpi w tych playoffach. Obu prawdopodobnie zabraknie w Game 1, który rozpocznie się już w niedzielę o 21:30. To jest też deadline na przesłanie swojego typu, Phoenix Suns czy LA Clippers – kto zagra w wielkim finale?

Wasze dane osobowe wpisane w formularzu będą przetwarzane przez nas wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców Typera i opublikowane (z wyłączeniem adresu e-mail) na łamach Szóstego Gracza w przypadku znalezienia się w gronie osób z największą liczbą punktów. Po zakończeniu Typera dane zostaną usunięte z konta Google, które wykorzystujemy do ich zbierania. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie i opublikowanie Twoich danych, nie wypełniaj formularza. Więcej o RODO tutaj.

26
Poprzedni artykułWake-Up: Terance Mann wprowadził Clippers do Finałów Zachodu. Będzie Game 7 w Philly
Następny artykułFlesz: Lue wprowadza mikroball na salony, mecz nr 7 na Brooklynie

4 KOMENTARZE

  • The “Clippers” were named in 1978, when the franchise moved from Buffalo to San Diego, to represent the sailing ships in the bay; a “clipper” is a merchant sailing ship. (Ironic that the one franchise to associate itself with ships has never even been to the Finals.) The team moved to L.A. in 1984, and kept the name.

   Lubię to: 3
   • @WekT4
    Kolego, wiem jak się tłumaczy tę nazwę, to był mój zamierzony wpis, widzę że jesteś młodszy i nie pamiętasz czasów „hej, hej tu NBA” z początku lat 90, otóż „Postrzygaczami Owiec” Clippersów nazywała dwójka prowadzących, poszukaj na YouTube, pewna jakaś dobra duszyczka wrzuciła tam ten kultowy program :)

    Lubię to: 1