Spencer Dinwiddie cały czas celuje w powrót jeszcze w tym sezonie

0

James Harden cały czas pozostaje poza grą i nie wiadomo kiedy oraz  czy w ogóle będzie mógł wrócić na parkiet w serii przeciwko Milwaukee Bucks. Inny kontuzjowany zawodnik Brooklyn Nets cały czas liczy jednak na to, ze uda mu się wybiec w tym sezonie na parkiet i wskazuje nawet na to konkretny termin.

Spencer Dinwiddie od grudnia leczy zerwane więzadło ACL, ale już w kwietniu wypowiadał się o swoim procesie rehabilitacji bardzo pozytywne i mówił o ewentualnym powrocie. Wtedy mało kto brał jego słowa na poważnie, ale teraz guard ponawia swoją deklarację i twierdzi, że będzie mógł wybiec na parkiet za kilka tygodni – mniej więcej w momencie, gdy rozpoczną się Finały NBA.

Z wypowiedzi Dinwiddiego można jednak wywnioskować, że magnesem do powrotu są właśnie Finały i jeśli Nets jeszcze bez jego pomocy ostatecznie się tam nie znajdą, to nie będzie chciał ryzykować powrotu. Ma w końcu do podjęcia decyzję w sprawie swojej opcji zawodnika na kolejny sezon i jeśli będzie chciał testować rynek wolnych agentów po sezonie, to na pewno nie zaryzykuje kolejnego urazu.

39
Poprzedni artykułDanny Green poza grą przez 2-3 tygodnie
Następny artykułNajnowsza lista kandydatów na trenera Portland Trail Blazers