Toronto Raptors liczą na nowy kontrakt z Masai Ujirim

1

Masai Ujiri nie będąc zawodnikiem, może latem zostać jednym z najpoważniejszych wolnych agentów dostępnych na rynku. Jego kontrakt z Toronto Raptors dobiega końca i obie strony jak na razie nie doszły porozumienia w sprawie nowej umowy. Michael Grange ze sportsnet.ca uważa jednak, że Ujiri zostanie w Toronto i choć nie wskazuje na poparcie tej deklaracji żadnych konkretnych źródeł, to mówi tutaj o informacjach pozyskanych od jednego z przedstawicieli grupy Maple Leaf Sports and Entertainment, czyli właścicieli Raptors:

Masai nie dzieli się swoimi uczuciami z wieloma osobami. Jest skryty i to jest część jego strategii. Jeżeli miałbym jednak coś zadeklarować, to moim zdaniem na 95% zostanie w Raptors.

Ujiri na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy był łączony między innymi z New York Knicks i z Washington Wizards. Źródła Grange’a podkreślają jednak, że w Nowym Jorku nie ma w tym momencie otwartego stanowiska, na które Ujiri mógłby zostać sprowadzony, a Wizards pomimo kilku prób nie byli w stanie zaproponować mu odpowiedniej oferty, która przekonałaby go do opuszczenia Kanady.

35

KOMENTARZE