Wake-Up: HEAT połknęli Sixers, Warriors Memphis o 8 miejsce

17
fot. NBA League Pass

Miami Heat są 11-3 od 18 kwietnia. To najlepszy wynik w lidze. Wake-Up ma HEAT na radarze od samego startu sezonu, bo 5. team w tabeli Konferencji Wschodniej to może być kameleon.

Heat szczytują w najważniejszym momencie sezonu regularnego, który spędzili wcześniej na kontuzjach jak wszyscy, ale i na podleczaniu składu po długim poprzednim sezonie. Dawali tylko małe prześwity, gdy wszyscy byli zdrowi i w tych meczach wyglądali jak ten sam zespół, który dotarł do Finałów NBA. W przeciwieństwie choćby do Brooklyn Nets wiedzą do jakiego poziomu gry mogą się wrócić.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSpencer Dinwiddie nie będzie chciał wykorzystać opcji zawodnika
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (981): Tim Duncan w Hall of Fame

17 KOMENTARZE

  1. Jak Heat skończą na miejscach 4/5 to droga do ECF wygląda dla nich nieźle. Z drugiej strony jak spadną na szóste i zagrają z Bucks w pierwszej rundzie to powinniśmy mieć niezłą ucztę już na początku PO.

    Lubię to: 4