Alex Rodriguez i Marc Lore finalizują zakup Minnesota Timberwolves

2

Glen Taylor informował o chęci sprzedaży Minnesota Timberwolves już blisko rok temu i od samego początku nie brakowało chętnych do włączenia się w transakcję. Ostatecznie negocjacje oraz rozmowy potrwały kilka miesięcy i w połowie kwietnia otrzymaliśmy informację, że organizację z Minneapolis zakupią – była gwiazda baseballu Alex Rodriguez oraz biznesmen Marc Lore. Obaj panowie mają być równorzędnymi partnerami jako nowi właściciele. Shams Charania z The Athletic potwierdził dzisiaj doniesienia sprzed miesiąca, transakcja jest pewna, a kwota ma opiewać na 1.5 miliarda dolarów.:

Na więcej informacji w sprawie kupna Wolves przyjdzie nam jeszcze poczekać. Najpierw sprzedaż musi zostać zatwierdzona przez ligową Radę Gubernatorów. Z przekazanych dotychczas wieści wynika, że dotychczasowy właściciel Glen Taylor ma pozostać u sterów organizacji w najbliższym czasie, a nowi właściciele będą funkcjonować jako jego partnerzy. Rodriguez i Lore mają w pełni przejąć organizację w Minnesocie przed sezonem 23/24.

41

KOMENTARZE

  1. No to slucham propozycji, gdzie za 3 lata beda wyly lesne wilki? Seattle Comebacks? Cali Sunshines np w San Diego? Kansas Cowboys? A moze Las Vegas Hangovers?

    Lubię to: 0