Sixers planują pozyskać Kyle’a Lowry’ego w offseason

2

Phialdelphia 76ers byli najpoważniejszymi kandydatami do pozyskania Kyle’a Lowry’ego przed marcowym trade deadline, ale doświadczony rozgrywający ostatecznie został – nieco zaskakująco w Toronto Raptors. Sam Amick z The Athletic uważa jednak, że to nie koniec historii, ponieważ drużyna z Filadelfii ma plan na pozyskanie Lowry’ego w wakacje:

Lowry w lato zostanie wolnym agentem i Sixers liczą na to, że uda im się pozyskać weterana ramach wymiany sign-and-trade. Pozyskany w marcu George Hill nie znajduje się w długofalowych planach managementu, a jego tylko częściowo gwarantowany kontrakt sprawia, że w offseason może rozstać się z drużyną 76ers albo zostać wykorzystany do sign-and-trade Lowry’ego.

Przeszkodą do pozyskania Lowry’ego może okazać się dla Sixers sam zawodnik, który pomimo 35 lat na karku wcale nie chce zadowolić się niskim kontraktem i szansą na mistrzostwo. Daryl Morey będzie musiał mocno kombinować, jeśli faktycznie chce w lato zmieścić w salary kontrakty Embiida, Simmonsa, Harrisa i jednocześnie zadowolić Lowry’ego.

46

KOMENTARZE