Podcast Sitarz Kwiatkowski: Steph, Phoenix i matchupy playoffowe

3
fot. NBA League Pass

Playoffy już na horyzoncie. Wspólnie z Piotrem Sitarzem rozmawiamy o dwóch krystalizujących się powoli matchupach w Konferencji Zachodniej, o Stephenie Curry’m uciszającym niedowiarków na nowe sposoby i o Chrisie Paulu robiącym to w swoim stylu w Phoenix Suns. Na końcu strzelamy do siebie myślami o playoffach Wschodu.

[wpdm_file id=1029] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

  1. Są dwie sprawy: po pierwsze postęp centra PHX, o którym jednak się mało mówi: ostatnio był na równi z Gobertem a w tym zestawieniu to mogła być jedyna przewaga Jazz – obwód lepszy ma PHX, a ławka na remis, po drugie dla PHX to pierwsze PO – nikt w nich nie wierzy – dla Jazz 3 z rzędu, wiec Mitchell kilka razy zagral HERO – tak samo jak Denver/Murray. PHX wygrało bańkę 8-0 z wielkimi rzutami Booka vs Clippers. Gdyby wtedy weszli do PO to ich historia już by się pisała. A tak to pierwszy rozdział właśnie oglądamy. Trzymam kciuki.

    Lubię to: 13
  2. Maciek, jaki lockdown? Moi znajomi w zeszłym tygodniu byli na weselu (sic!), inni właśnie wyjechali na domek, pensjonaty na majówkę nad morzem są wynajęte. Chcesz iść do knajpy? Idziesz. Fryzjer? Żaden problem. Faktyczny lockdown mieliśmy tylko zeszłej wiosny. Nawet te przepisy których się w obecnym momencie nie przestrzega to jest nic w porownaniu z tym co było w Europie. W Niemczech, w UK była godzina policyjna. Będzie tu płacz że ograniczanie wolności. Ale to u nas wyparowało w rok 100 tys osób, które gdyby nie covid dalej by żyły. 100 tys.

    Lubię to: 26