Brak konkretów w sprawie przerwy Victora Oladipo

2

Wystarczyły jedynie cztery mecze w barwach nowej drużyny i Victor Oladipo zdążył nabawić się kolejnej kontuzji. W rozegranym w ostatni czwartek spotkaniu przeciwko Los Angeles Lakers Dipo po zdobyciu punktów wsadem zaczął narzekać na ból w kolanie i ostatecznie musiał udać się do szatni wyraźnie utykając.

Nie poznaliśmy dokładnej daty powrotu guarda do gry, ani też nie został jasno określony poziom kontuzji. Klubowi lekarze Heat po przeprowadzonych badaniach zadecydowali, że zawodnik nie wyruszy z drużyną w czteromeczową serię wyjazdową. Ekipa z Florydy nie podzieliła się jednak informacjami po przebytym badaniu rezonansem magnetycznym i w związku z tym od razu zaczęły pojawiać się spekulacje na temat tego, czy Oladipo będzie mógł wrócić w tym sezonie na parkiet. Na razie jego status to “poza grą przez czas nieokreślony”.

W ostatniej rozmowie z dziennikarzami trener Heat Erik Spoelstra nie potrafił przekazać więcej informacji w tej sprawie, ale wygląda na to, że może ]się ona okazać rozwojowa i za kilka dni otrzymamy kluczową aktualizację medycznego statusu zawodnika.

30

KOMENTARZE

    • Człowiek kryształ -serio będąc Gmem masz przejebane podpisujac taki talent. Niby wiesz ze nim omen „ nobrainer” call , bo kibice , dziennikarze, bo szanse contendera- ale jak ci zagra 50% spotkań to koszt takiego gracza to jeszcze picki przy transfer oucie . Opcja dla teamu 2+1 do przełknięcia , ale agent wywalczy więcej

      Lubię to: 2