Wake-Up: I po Trade Deadline! Lowry został, Clippers mają jedynkę

12
fot. nba.com

Kyle Lowry ostatecznie przeczekał Trade Deadline w Toronto Raptors, za to tuż przed syreną do Miami Heat za pół darmo trafił Victor Oladipo, Nikola Vucević jest w Chicago, Aaron Gordon w Denver, Evan Fournier w Bostonie, a Rajon Rondo w Clippers. Ci ostatni przybliżyli się w czwartek do stworzenia wreszcie drużyny z prawdziwego zdarzenia.

Teraz przed nami rynek buyoutów, a w czwartek rozegrano pięć meczów. Roiło się w nich od nieobecności związanych z wymianami i zdrowiem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Chciałem tylko napisać, że kocham Daryla Moreya. Lato to majstersztyk, a teraz nie uległ presji i nie przepłacał za weteranów/ławkę. Łatwo się takie rzeczy pisze po takich meczach jak dzisiaj, ale Danny Green jest świetnym fitem i mam nadzieję, że uda się go jakoś zatrzymać latem.

  Sixers potrzeba ławki, natomiast warto dać rozwijać się Vloggerowi i Szejkowi, który w tym roku stał się solidnym scorerem.

  Lubię to: 12
 2. Widzę conajmniej dwa playoffowe teamy, w których Aldridge znalazłby regularne minuty. Pierwszy to Miami, jako pierwszy zmiennik Bama, a drugi to Boston, gdzie rotacja podkoszowa po odejściu Theisa wygląda fatalnie.

  Lubię to: 10
 3. Wielkie Dzięki dla: Reggie, Ivica, Terence, Amir, Nicolas 👍

  Game Plan Dr. Emmett Brown na 4kwarte:
  Patty Mills vs. Hornets 4Q 12 minut 0/2 z gry 0/2 za 3 1ast.
  Patty Mills vs. Clippers 4Q 8 minut 0/0 z gry 1ast.
  Rudy Gay vs. Hornets 4Q 10 minut 1/5 z gry 0/2 za3 1ast.
  Rudy Gay vs. Clippers 4Q 6 minut 1/3 z gry 1ast. 3 straty

  #Weterani

  Lubię to: 9